Zaproszenie do współpracy

Jeżeli chcesz pomóc w realizacji naszej misji - zapraszamy serdecznie!

Planujemy publikowanie informacji o tym, co się dzieje w Polsce i na świecie. Będziemy rozszerzać dział wiedzy o nowe artykuły na temat różnych aspektów teorii integralnej i jej coraz liczniejszych zastosowań.

Jeżeli czujesz, że masz coś do powiedzenia na te tematy, napisz artykuł. Albo przetłumacz jakiś tekst. Możesz także podzielić się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami wiążącymi się jakoś z teorią integralną lub z Kenem Wilberem. Potrzebujemy również pomocy przy stronie internetowej oraz przy organizacji warsztatów.

Napisz do nas!

Komentarze (3)
zaprozszenie
3wtorek, 19 sierpnia 2014 07:32
Cześć Olku ruszam z nową stroną, jeszcze nie pojawiła się w necie.

Będzie to www.stress-management.solutions

i będzie zawierać podstawowe definicje dotyczące stresu, wypalenia zawodowego
artykuły
przegląd strategii obniżenia stresu organizacyjnego
przegląd ćwiczeń antystresowych

i bardzo ważne będzie biblioteczką artukułów o stresie

Mam do Ciebie prośbę. Czy mógłbym umieścić na stronie Twój artykuł: Nowe spojrzenie na stres ?

http://www.psychologia.net.pl/artykul.php?level=116

A może masz inne ciekawe aryukuły o stresie.(????)

Portal będzie dwujęzyczny polski i angielski - wszystkie materiały, w tym artykuły w obu wersjach językowych. Mogę Ci zaproponować dołączenie pod artykułem twojego bio - z mejlem, stroną www. Krótką reklamę, (ale dotyczącą terapii i stres-managementu)- zdobędziesz kilku nowych klientów.

Strona będzie tworzona w Polsce przez specjalistów.

Zapraszam

Z poważaniem

Tomek Trzciński
bez tematu
2poniedziałek, 13 sierpnia 2012 17:10
Jestem zainteresowana. Zupełnie nie dawno klientka opowiadała o komentarzu " osoby wierzącej" na temat podjętej terapii jako wyrazie braku wiary w Boga.
Dla mnie samej rozwój duchowy jest tyle samo ważny co nie do końca jasny.
Pozdrawiam
Psychoterapia i duchowość
1niedziela, 19 czerwca 2011 18:31
Witam
od pażdziernika br. rozpoczynamy współpracę z ośrodkiem Willigisa Jagera w Benediktushof, w Niemczech. Rozpoczynamy cyklem warsztatów nt psychoterapii i duchowości, które poprowadzi Aleksander Poraj,oficjalny następca Willigisa, mistrz zen. Więcej na temat warszatów : http://www.euphonia.pl/?id=psychoterapia-i-duchowosc. Chcemy dotrzeć do psychoterapeutow oraz nauczycieli duchowych, bądź osób zajmujących sie rozwojem duchowym i stworzyć regularną grupę superwizyjną, ktora bedzie miała zajęcia warsztatowe co kilka miesięcy i na której będziemy sie wspólnie uczyć i rozpoznawać, pod kierownictwem Aleksandra Poraja, jakie problemy w rozwoju osobistym są z obszaru psychoterapii , a ktore są z obszaru duchowego. Na naszej stronie jest bardzo ciekawy wywiad z Aleksandrem Porajem na temat duchowości ponadwyznaniowej.:http://www.euphonia.pl/?c=003-temat-miesiaca. Naszą ideą jest propagowanie współpracy psychoterapii z uważną praktyką duchową bez indoktrynacji religijnej. Zalezy nam tez, by tworzyć miejsca"trzeźwej duchowości", bez całej otoczki wyznaniowej, new age-owskiej, czy też ezoterycznej. Chcemy rowniez uwrażliwić środowska psychoterapeutów ,na fakt, ze sama psychoterapia nie rozwiązuje egzystencjalnych problemów człowieka i nie zastępuje rozwoju duchowego, tak jak i rozwój duchowy nie zastępuje psychoterapii.
Czy mozemy przez Panstwa strone poinformowac i zainteresowac szersze grono naszą ideą. Oprócz warsztatów mamy jeszcze w palanach organizację seshinu na wiosnę z Aleksandrem Porajem. Chcemy by był stale goszczącym u nas nauczycielem duchowym. Byłoby nam bardzo miło nawiązać z Państwem stałą współpracę.
Pozdrawiam serdecznie
Basia Biernacka

Dodaj swój komentarz

Imię:
Twój email:
Twoja strona:
Temat:
Komentarz: